Administracja stroną internetową.

Zarządzanie stroną WWW – WordPress

Opieka WordPress gwarantuje, że Twoja strona internetowa jest w bardzo dobrych rękach. Nie musisz obawiać się, że coś złego się z nią stanie, padnie ofiarą ataku hackerskiego lub przestanie działać w najmniej oczekiwanym momencie. Support gwarantuje naprawę błędów w bardzo szybkim tempie i wsparcie na każdym etapie działania strony.

Opieka nad stroną WordPress – bądź pewny bezpieczeństwa i właściwego działania swojej witryny

Opieka nad WordPress jest usługą, z której bardzo chętnie korzystają klienci, jeżeli chcą, aby ich strona internetowa działała bez zarzutu i zawsze była dostępna dla klientów. Dzięki temu, że pod względem technicznym będzie niezawodna, nie trzeba będzie martwić się o swoją działalność w sieci. Na pewno przełoży się to na większe zadowolenie z tego, jaki to wszystko będzie miało przebieg. Opieka techniczna WordPress daje więc szanse na bezproblemowe prowadzenie działalności w sieci, bez niepotrzebnych niespodziewanego.

Opieka nad stroną WordPress – cena

Ile kosztuje WordPress opieka? To wszystko zależy od zakresu usług, z jakich chce skorzystać klient. Im pełniejszy jest ten zakres, tym trzeba przygotować się na wyższe koszty. Jednak na pewno warto z tej usługi skorzystać, jeżeli chcesz, aby Twoja strona działała we właściwy sposób, odpalała się prawidłowo i informowała klientów o wszystkim, co najważniejsze.

Wybierając tanie strony internetowe lub tworzenie sklepów internetowych możesz skorzystać z obsługi strony WordPress.

Zajmuje się administracją stron i sklepów opartych o system CMS WordPress. Dzięki temu Twoja witryna znajduje się pod ciągłym nadzorem. Jest regularnie aktualizowana i działa bez niepotrzebnych przerw. Sprawy techniczne Twojej strony pozostaw specjaliście od WordPressa, który zajmuje się tym zawodowo i na co dzień.

Informacje

Okres umowy

Nieokreślony (1 miesiąc)

Cena

200 zł

Obsługa

E-mail, Telefon

Typy

Strony internetowe, Sklepy internetowe

Liczba aktualizacji

Bez limitu

Nadzór strony WordPress

Strona internetowa pozostawiona bez opieki nie ma prawa działać poprawnie. Każdy kolejny brak aktualizacji przybliża ją do uszkodzenia lub ataku hackerskiego.

Każda następna aktualizacja wprowadza poprawki bezpieczeństwa. Jeśli ich liczba będzie zbyt duża, twoja strona staje się prostym celem do ataku.

Zakres

 • Aktualizacje
 • Usuwanie usterek
 • Kopie bezpieczeństwa
 • Monitoring
 • Zabezpieczenia

Kiedy warto skorzystać z usługi opieki nad stroną WordPress?

Zarówno w przypadku prostych stron, jak i bardziej zaawansowanych stron, takich jak portale, sklepy internetowe lub bardziej rozbudowane produkty cyfrowe, które wymagają nieprzerwanego działania na wysokim poziomie, warto powierzyć opiekę nad stroną specjalistom. Współpraca z agencją interaktywną, która zna się na obsłudze i utrzymaniu strony, może być korzystnym rozwiązaniem. Zwłaszcza dla większych firm, które mogą nie mieć dedykowanej osoby do obsługi strony lub dla których opieka nad stroną może być dodatkowym, lub problematycznym zadaniem.

Niedostateczna opieka nad stroną internetową może prowadzić do różnych problemów, takich jak:

 • Brak aktualizacji systemu zarządzania i wtyczek, co może prowadzić do nieodpowiedniego wyglądu działów takich jak aktualności czy blog.
 • Brak osoby odpowiedzialnej za wprowadzanie zmian na stronie.
 • Brak regularnych kopii zapasowych, które są istotne w przypadku włamań lub ataków wirusowych, oraz brak przeglądu i konserwacji systemu WordPress.


Dlatego, jeśli zależy nam na utrzymaniu strony w dobrej kondycji, zaktualizowanej i bezpiecznej, warto rozważyć skorzystanie z usługi opieki nad stroną WordPress, szczególnie jeśli mamy do czynienia z bardziej zaawansowanymi projektami.

Nadprogramowe wsparcie

Jeśli chcesz dodatkowo zlecić uzupełnianie treści np. portfolio, aktualności lub podobne zadanie, to każda rozpoczęta godzina pracy to dodatkowa opłata doliczana do abonamentu.

Zakres

 • Darmowe 1h zmian programistycznych
 • 100 zł / h programisty
 • 150 zł / h grafika

Jedynie 200 zł / msc.

Za niewielką opłatą możesz mieć w pełni bezpieczną stronę, regularnie aktualizowaną, na której nie będzie dochodziło do trwających bardzo długo awarii. Rozpoczynając ze mną współpracę, ograniczasz ryzyko całkowitego uszkodzenia strony i ponoszenia wysokich kosztów związanych z budową nowej.