Administracja stroną internetową WordPress.

Zarządzanie stroną WWW – WordPress

Opieka WordPress gwarantuje, że Twoja strona internetowa jest w bardzo dobrych rękach. Nie musisz obawiać się, że coś złego się z nią stanie, padnie ofiarą ataku hackerskiego lub przestanie działać w najmniej oczekiwanym momencie. Support gwarantuje naprawę błędów w bardzo szybkim tempie i wsparcie na każdym etapie działania strony.

Opieka nad stroną WordPress – bądź pewny bezpieczeństwa i właściwego działania swojej witryny

Opieka nad WordPress jest usługą, z której bardzo chętnie korzystają klienci, jeżeli chcą, aby ich strona internetowa działała bez zarzutu i zawsze była dostępna dla klientów. Dzięki temu, że pod względem technicznym będzie niezawodna, nie trzeba będzie martwić się o swoją działalność w sieci. Na pewno przełoży się to na większe zadowolenie z tego, jaki to wszystko będzie miało przebieg. Opieka techniczna WordPress daje więc szanse na bezproblemowe prowadzenie działalności w sieci, bez niepotrzebnych niespodziewanego.

Opieka nad stroną WordPress – cena

Ile kosztuje WordPress opieka? To wszystko zależy od zakresu usług, z jakich chce skorzystać klient. Im pełniejszy jest ten zakres, tym trzeba przygotować się na wyższe koszty. Jednak na pewno warto z tej usługi skorzystać, jeżeli chcesz, aby Twoja strona działała we właściwy sposób, odpalała się prawidłowo i informowała klientów o wszystkim, co najważniejsze.

Wybierając tanie strony internetowe lub tworzenie sklepów internetowych możesz skorzystać z obsługi strony WordPress.

Zajmuje się administracją stron i sklepów opartych o system CMS WordPress. Dzięki temu Twoja witryna znajduje się pod ciągłym nadzorem. Jest regularnie aktualizowana i działa bez niepotrzebnych przerw. Sprawy techniczne Twojej strony pozostaw specjaliście od WordPressa, który zajmuje się tym zawodowo i na co dzień.

Podstawowe informacje

Dlaczego warto

Aktualizacje

WordPres to dynamicznie rozwijający się system, który na bieżąco wydaje nowe wersje systemu. Aktualizacje gwarantują bezpieczeństwo, rozwój i działanie strony.

Usuwanie usterek

W przypadku wystąpienia usterki na skutek aktualizacji w moim geście jest jej usunięcie.

Kopie zapasowe

Społeczeństwo dzieli się na 2 grupy. Osoby, które wykonują kopie bezpieczeństwa i osoby, które jeszcze tego nie robią. Kopia daje gwarancję na wypadek poważnej awarii.

Monitoring

Posiadam dedykowane oprogramowanie, które analizuje działanie strony i poinformuje mnie o problemach ze stroną.

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie strony to ważny aspekt, gdyż każdego dnia występuje tysiące prób włamań na strony internetowe w celu ich uszkodzenia.

Kontakt

W każdej chwili jestem do dyspozycji w razie problemów ze stroną, czy ewentualnych pytań.

Zaleta

Kiedy skorzystać z opieki nad stroną WordPress?

Zarówno w przypadku prostych stron, jak i bardziej zaawansowanych stron, takich jak portale, sklepy internetowe lub bardziej rozbudowane produkty cyfrowe, które wymagają nieprzerwanego działania na wysokim poziomie, warto powierzyć opiekę nad stroną specjalistom. Współpraca z agencją interaktywną, która zna się na obsłudze i utrzymaniu strony, może być korzystnym rozwiązaniem. Zwłaszcza dla większych firm, które mogą nie mieć dedykowanej osoby do obsługi strony lub dla których opieka nad stroną może być dodatkowym, lub problematycznym zadaniem.

Zaleta

Nadzór strony WordPress

Za niewielką opłatą możesz mieć w pełni bezpieczną stronę, regularnie aktualizowaną, na której nie będzie dochodziło do trwających bardzo długo awarii. Rozpoczynając ze mną współpracę, ograniczasz ryzyko całkowitego uszkodzenia strony i ponoszenia wysokich kosztów związanych z budową nowej.

Chcesz zabezpieczyć swoją stronę internetową?

Dołącz do klientów, którzy mi zaufali i stwórzmy razem niesamowitą stronę dla Twojej firmy.