ProVendo

Strona WWWWsparcieHosting

W dobie Internetu oraz firm, które chcą się dzięki niemu reklamować, wymagane jest posiadanie strony internetowej. Wychodząc naprzeciw małym firmom lub dużym, które chcą mieć ciągły nadzór nad stroną, stworzyłem usługę stron abonamentowych (raty), za które możesz rozliczać się miesięcznie. Opłata za taką usługę jest dość niska.

Ważnym elementem każdej strony www jest kontakt, w którym Twój potencjalny klient są podstawowe informacje o firmie.

Strony internetowe na abonament

Abonament to bardzo wygodna forma rozliczeniowa. Ty jako właściciel firmy dostajesz nie tylko profesjonalną stronę www, ale także pełny jej support 24/7. Dzięki wsparciu technicznemu otrzymujesz hosting, stronę, aktualizacje, opiekę i przede wszystkim rozwój strony. Dzięki takiemu rozwiązaniu Ty możesz zająć się rozwojem swojej działalności, a ja mogę nadzorować działanie i rozwijać Twoją wizytówkę w internecie.

Strony abonamentowe – co oferujemy w ramach tej ceny:

  • tworzenie strony bez narzuconych szablonów spełniającą aktualne wymagania Google,
  • system zarządzania treścią (CMS), dzięki któremu możesz modyfikować treść, ale otrzymujesz moje wsparcie, więc wszystkie zmiany możesz mi przekazywać,
  • hosting strony internetowej,
  • możliwość wyboru pakietu na 1 – 12 miesięcy
  • płacąc za stronę internetową w abonamencie w każdej chwili możesz poprosić o zmiany,
  • możliwość wykupienia skrzynki e-mail Google GSuit.

Profesjonalne strony www na abonament dla każdej firmy

Projektowanie stron internetowych w mojej ofercie skierowana jest dla każdej firmy w tym dla początkujących i dużych korporacji. Oferowane przeze mnie strony abonamentowe mają w sobie wszystkie niezbędne funkcje do zaistnienia w internecie. Stała opłata abonamentowa nie wymaga od Ciebie dużej kwoty na uruchomienie witryny.

Czy zadawałeś sobie pytanie, ile czasu możesz stracić z nieodpowiednią stroną? A może chcesz wiedzieć, ile średnie i duże firmy inwestują w utrzymanie i rozwój strony internetowej? Nie są to małe sumy, gdyż każda z tych firm zna potencjał i inwestuje w strony abonamentowe. Kolejną zaletą w takim rozwiązaniu jest rozliczenie w systemie miesięcznym. Dzięki temu nie musisz płacić pełnej kwoty jednorazowo. Strony internetowe – abonament to dobre rozwiązanie nawet dla startup’ów.

Strona internetowa abonament na miarę każdej kieszeni

Strona www w ProVendo oferuje to stała opłata abonamentowa za działanie i zarządzanie witryną. Na cały okres trwania umowy masz wsparcie techniczne oraz ciągle działającą stronę internetową.

Każda strona internetowa w abonamencie posiada między innymi formularz kontaktowy lub integrację z Google Analytics. Na cały okres trwania abonamentu nie obawiasz się, że strona internetowa w abonamencie zostanie wyłączona.

Strony internetowe na abonament

Profesjonalna strona internetowa na abonament.

Strona internetowa to podstawowy element każdej firmy. Czy zadałeś sobie pytanie, po co Ci ona? Odpowiedź jest prosta – aby pozyskać nowych klientów!

Użytkownicy wiele oczekują od Twojej witryny: intuicyjny design, pomocna zawartość, szybkość, a to tylko kilka czynników. Jeśli któryś z tych warunków nie zostanie spełniony, odwiedzający po prostu nie będą tracić czasu. Wyjdą i będą szukać dalej.

Czytaj więcej

Dlaczego warto wybrać stronę na abonament?

Głównym założeniem stron www w rozliczeniu abonamentowych powinno być przede wszystkim wsparcie techniczne i potencjał na rozwój. Na początku budujesz stronę, ale na tym praca się nie kończy. Technologie i algorytmy nieustannie się rozwijają. Dlatego właśnie stworzyłem usługę stron internetowych na abonament, aby Twoja witryna była aktualna i rozwijała się z duchem czasu!

Kieruję się tym, aby stworzona strona internetowa była łatwa w obsłudze (szybka, prosta i czytelna), oraz znakomita dla algorytmów Google (przyjazny kod, ładowanie minimalnych zasobów), które oceniają ją pod kątem rankingu. Abonament jest po to, aby na bieżąco aktualizować treść i źródło strony.

Każdy dzień może przynieść coś nowego. Ja jestem po to, aby odkryć tę nowość i wprowadzić ją do systemu.

Projekt witryny przyjazny pozycjonowaniu (SEO).

Jednym z czynników rankingowych Google jest prędkość ładowania strony. W tej usłudze stawiam właśnie na maksymalne wykorzystanie technologii. Dzięki temu strona będzie ładować się bardzo szybko. A co za tym idzie nie, stracisz klientów przez oczekiwanie na załadowanie się witryny.

Kolejną zaletą współpracy ze mną jest znajomość usług takich jak pozycjonowanie, czy reklama w Google Ads. Od ponad 5 lat pracuję w branży SEO/SEM i dysponuję narzędziami, które chętnie wykorzystam by Ci pomóc.

Dlaczego abonament w ProVendo?

Zalety stron abonamentowych

1 Indywidualny projekt strony

Strona www, którą dla Ciebie zbuduję, nie wykorzystuje gotowego szablonu. Jest ona projektowana przez grafika, oraz indywidualnie programowana. Dzięki temu otrzymujesz stronę wysokiej jakości.

2 Dostosuję źródło strony

Twoja witryna jest tworzona od podstaw, stawiając nacisk na prędkość i kod źródłowy. Dzięki temu ładują się tylko niezbędne zasoby, a witryna jest znacznie szybsza, co ma wpływ na ranking strony oraz wrażenia użytkowników (UX).

3 Wykorzystuje najlepsze rozwiązania

W stronach na abonament wykorzystuje najlepsze i sprawdzone rozwiązania, by strona wyglądała dobrze i działała jeszcze lepiej. Pragnę raz na kilka dni wdrożyć coś zupełnie nowego, aby moje strony zawsze tworzyły trendy, a nie za nim pożądały.

4 Administracja i zarządzanie stroną WWW

Mała, średnia, czy duża firma to bez znaczenia – każda z nich powinna mieć administratora witryny. Dzięki temu masz aktualną stronę, a zmiany to już nie problem.

5 Masz czas dla swojej firmy

Dzięki takiemu rozwiązaniu masz czas na rozwój swojej firmy. Ja wraz z agencją marketingową rozwijamy Twoją bazę klientów i rozwiejmy stronę, aby stawała się intuicyjna.

6 Chętnie podzielę się wiedzą

W branży marketingu internetowego pracuję od 2014 roku. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą z Google ADS, SEO, Facebook ADS, etc. abyś mógł osiągnąć sukces w Internecie.

Zobacz szczegóły tej oferty

Atrakcyjna strona WWW i zarządzanie nią

Wyjątkowe usprawnienia wydajności gwarantują skuteczną i przyjazną stronę internetową! Nie tylko tworzę dla Ciebie projekt strony. Z każdym nowym tygodniem może posiadać coraz ciekawsze funkcje, które urozmaicą jej wygląd, zoptymalizują jej działanie lub zwiększą liczbę pozyskiwanych klientów.

Nie jesteś w stanie nauczyć się wszystkiego! Jeśli poważnie podchodzisz do biznesu i chcesz rozwijać firmę w Internecie, powinieneś mieć w pod ręką specjalistę, który zajmie się stroną.

Profesjonalny wygląd

W pełni funkcjonalna strona spełniające wszystkie wymagania pod kątem algorytmu i użytkowników.

Brak narzuconych schematów

W pakiecie abonamentowym nie ma ściśle narzuconych schematów, które Cię ograniczają.

W pełni responsywna

Strona internetowa jest w pełni responsywna, także działa na każdym urządzeniu, bez żadnych problemów.

Witryna przyjazna wyszukiwarkom

Jeśli chcesz promować stronę przez reklamy, czy pozycjonowanie to nie ma z tym problemu.

Dostosowane źródło strony

Kod źródłowy strony jest pisany i dostosowany indywidualnie do potrzeb strony www.

Zdjęcia premium z banku

Jeśli nie posiadasz własnych grafik, mogę dla Ciebie zakupić kilka zdjęć z banku grafik.

Zabezpieczenia i kopie zapasowe

Bezpieczna strona to szczęśliwa strona, a kopia może się przydać w trudnych sytuacjach.

Rozwój strony internetowej

Twoja strona www nie stanie w miejscu. Mały pomysł może zwiększyć Twoją sprzedaż.

Nadzór wydajności strony

Ważnym aspektem marketingu jest nieustanne działanie strony internetowej.

Wprowadzam poprawki

Już nie musisz się logować do panelu, czy szukać osoby, która wprowadzi Ci poprawki.

Bezpieczne aktualizacje

Rdzeń oraz dodatki są na bieżąco aktualizowane, także nie musisz się obawiać o uszkodzenia strony.

Ułatwienie dla agencji SEO / SEM

Wiele agencji ma problemy z optymalizacją strony. Dzięki temu rozwiązaniu wszystko będzie szło sprawnie.

Możliwość rejestracji domeny

Nie musisz już szukać drogiego rejestratora domeny. To także mogę zrobić za Ciebie.

Darmowy serwer na pliki strony

W ramach pakietu otrzymujesz darmowy serwer, na którym działa strona.

Darmowy certyfikat SSL / HTTPS

Certyfikat SSL zapewnia szyfrowanie stronie internetowej i jest wymagany.

Zainteresowała cię oferta w zakresie stworzenia strony www na abonament? To może teraz…