Tworzenie sklepów internetowych.

Tworzenie sklepów internetowych – WordPress

Projektowanie sklepów internetowych jest dziś bardzo popularne ze względu na dużą popularność sprzedaży online. Lockdowny pokazały, jak ważna jest w naszym życiu obecność sklepów internetowych, w których bez wychodzenia z domu można zrobić zakupy. Gdy wszystko było zamknięte, działalność internetowa w żaden sposób nie została ograniczona, ze względu na bezkontaktowe transakcje.

Profesjonalne tworzenie sklepu internetowego – na czym polega i jak wygląda?

Sklep internetowy, właściwie przygotowany, automatycznie działający umożliwia prowadzenie szybkich transakcji kupna-sprzedaży. Jest to wygodna opcja zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego. Ważne jest jednak, aby moduł sklepu był intuicyjny, działał bez zarzutu. Dzięki temu można będzie uzyskać wysokie zadowolenie z działalności prowadzonej w sieci. Aby taki efekt osiągnąć, sklepy internetowe tworzenie należy zlecić profesjonalistom. Dzięki temu, że tak się stanie, prowadzenie sprzedaży internetowej będzie odbywało się bez żadnych ograniczeń i problemów.

W ProVendo tworzymy sklepy internetowe oparte o system CMS WordPress i Woocommerce. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje wiele wtyczek, które zwiększają możliwości sklepu. To rozwiązanie daje także możliwość prowadzenia nieograniczonych działań marketingowych w tym pozycjonowanie sklepu internetowego lub prowadzenie kampanii Google Ads, które znajdziesz w naszej ofercie.

Stworzenie sklepu internetowego – pełna możliwość sprzedaży internetowej

Przy tworzeniu sklepów internetowych, tworzymy projekt graficzny podstawowych stron. Chodzi tutaj o projekt strony głównej, kategorii oraz widok karty produktu.

Profesjonalny sklep internetowy dzięki nam

Oto część funkcji sklepu internetowego:

 • dostosowany do potrzeb klienta szablon sklepu
 • wdrożenie sklepu na serwer klienta
 • widoczność w wyszukiwarkach internetowych
 • zastosowane bezpieczne i sprawdzone rozwiązania
 • integracja z dowolną bramką płatności online
 • integracja z firmami kurierskimi
 • CMS WordPress z możliwością edycji w tym dodawanie produktów (nieograniczona ilość produktów)
 • zastosowanie wiele metodami płatności
 • nieograniczony rozwój sklepu

Tworzenie sklepów internetowych w oparciu o najnowsze rozwiązania – WordPress i Woocommerce

Prowadzenie sklepu internetowego umożliwia dotarcie z ofertą do szerokiego grona klientów, którzy poszukują konkretnych towarów. Dziś sprzedaż w dużej mierze przenosi się do sieci, dlatego warto stworzyć świetnie prosperujący sklep internetowy, aby podnosić obroty swojej firmy, zarabiać dużo i móc się rozwijać.

Tworzenie sklepów internetowych wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy korzystają z nowych technologii i świetnie działających oprogramowań, aby przygotować intuicyjny punkt sprzedaży w internecie. W sklepie internetowym wszystko musi działać bez zarzutu, produkty muszą wyświetlać się bez błędów. Dzięki temu, że tak będzie, klient nie będzie miał żadnych problemów z ich zakupem, a przecież o to właśnie chodzi.

Wykonując projekt graficzny sklepu internetowego warto wziąć pod uwagę branżę, w której klient działa. Inne sklepy są proponowane dla branży farmaceutycznej, a inne dla kosmetycznej. Rozwój sklepu internetowego w dużej mierze właśnie od kwestii wizualnych zależy. Klienci lubią robić zakupy w ładnych miejscach, nawet jeżeli jest to przestrzeń internetowa. Dobrze przygotowany sklep, intuicyjny i prosty w zarządzaniu umożliwi proponowanie produktów, które sprzedawały się będą bez zarzutu.

Kompleksowo wdrażamy sklepy internetowe

Korzystasz z usług profesjonalistów? To widać, jeżeli przy tworzeniu sklepu internetowego podejmowane są działania kompleksowe, obejmujące wiele usług dodatkowych. Sklep Woocommerce może dzięki temu działać znacznie lepiej. W każdej chwili można w nim wprowadzić modyfikacje. Pozwala to na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów.

W sklepie internetowym, częściej niż na stronie internetowej wprowadzane są zmiany, dlatego tak ważny jest intuicyjny panel administracyjny. Jeżeli będzie prosty, zarządzanie sklepem internetowym nie będzie stanowiło większego problemu. Tworząc sklep internetowy specjalista powinien na ten aspekt zwrócić uwagę. Nowy sklep internetowy nie stworzy dzięki temu właścicielowi większych problemów.

Zalecamy, aby stawiać na sklep Woocommerce, ponieważ jest intuicyjny w obsłudze.

Tworzenie sklepu internetowego odbywa się dość sprawnie pod warunkiem dobrej komunikacji między agencją, a klientem.

Nasz biznes online to nie tylko projektowanie sklepu internetowego

W ProVendo tworzymy sklepy internetowe, ale także projektujemy tanie strony internetowe. Dzięki temu firm chcące spróbować biznesu internetowego mogą skorzystać z różnych usług.

Tworzeniem sklepów internetowych zajmujemy od ponad 5 lat. Do prowadzenia sklepu polecamy także narzędzia zewnętrzne takie jak integracja z firmą kurierską, Google Analytics, czy płatności Online. Podczas procesu tworzenia oferujemy kompleksową obsługę, projekty graficzne każdej zakładki, możliwość dodawania asortymentu bez limit produktów.

Tworzę sklepy internetowe oparte o system CMS WordPress & Woocommerce. System ten daje bardzo duże możliwości integracyjne z bramkami płatności, kurierami. Otwiera dalsze możliwości rozwoju sklepu internetowego. Tworzone przeze mnie sklepy internetowe są elastyczne, funkcjonalne i przyjazne dla potencjalnych Klientów.

Informacje

CMS

WordPress + Woocommerce

Czas realizacji

21 – 45 dni

Cena

Od 3500 zł

Projekt graficzny sklepu

Dopasuję wygląd sklepu internetowego do Twoich oczekiwań. Podczas współpracy możesz liczyć na pełne wsparcie merytoryczne. Przygotuję 3 projekty graficzne, które zapewnią perfekcyjny wygląd Twojego sklepu online.

Zakres

 • Projekt strony głównej 
 • Projekt kategorii 
 • Projekt strony produktu

Sklep internetowy WordPress

System WordPress jest najpopularniejszym systemem CMS na świecie, a połączony z Woocommerce daje duże możliwości sprzedaży produktów online.

Zakres

 • Łatwością sprzedaży produktów 
 • Prosta administracja 
 • Nielimitowana ilość produktów 
 • Możliwość rozwoju

Integracje

Woocommerce to nowoczesne oprogramowanie, które oferuje wiele możliwości integracji m.in. z systemami płatności, kurierami, programami magazynowymi. Ten system doskonale nadaje się do sprzedaży w Polsce.

Zakres

 • Integracje z kurierami 
 • Integracje z bramkami płatności 
 • Stan magazynowy 
 • Promocje i rabaty

Własny sklep internetowy.

Sklep oparty o system WordPress to alternatywa dla sklepów abonamentowych. Sklep na WP daje Ci pełną kontrolę i minimalizuje zmartwienia. Wszystkie dane są przechowywane na Twoim hostingu.

Dzięki rozszerzeniu Woocommerce otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep internetowy, który spełni oczekiwania twoje i twoich klientów.