Aktualizacje strony WordPress

Zarządzanie stroną WWW - WordPress

Opieka Wordpress gwarantuje, że Twoja strona internetowa jest w bardzo dobrych rękach. Nie musisz obawiać się, że coś złego się z nią stanie, padnie ofiarą ataku hackerskiego lub przestanie działać w najmniej oczekiwanym momencie. Support gwarantuje naprawę błędów w bardzo szybkim tempie i wsparcie na każdym etapie działania strony.

Opieka nad stroną Wordpress – bądź pewny bezpieczeństwa i właściwego działania swojej witryny

Opieka nad Wordpress jest usługą, z której bardzo chętnie korzystają klienci, jeżeli chcą, aby ich strona internetowa działała bez zarzutu i zawsze była dostępna dla klientów. Dzięki temu, że pod względem technicznym będzie niezawodna, nie trzeba będzie martwić się o swoją działalność w sieci. Na pewno przełoży się to na większe zadowolenie z tego, jaki to wszystko będzie miało przebieg. Opieka techniczna Wordpress daje więc szanse na bezproblemowe prowadzenie działalności w sieci, bez niepotrzebnych niespodziewanego.

Opieka nad stroną Wordpress – cena

Ile kosztuje Wordpress opieka? To wszystko zależy od zakresu usług, z jakich chce skorzystać klient. Im pełniejszy jest ten zakres, tym trzeba przygotować się na wyższe koszty. Jednak na pewno warto z tej usługi skorzystać, jeżeli chcesz, aby Twoja strona działała we właściwy sposób, odpalała się prawidłowo i informowała klientów o wszystkim, co najważniejsze.

Wybierając tanie strony internetowe lub tworzenie sklepów internetowych możesz skorzystać z obsługi strony Wordpress.

Administracja stroną internetową

Zajmuje się administracją stron i sklepów opartych o system CMS WordPress. Dzięki temu Twoja witryna znajduje się pod ciągłym nadzorem. Jest regularnie aktualizowana i działa bez niepotrzebnych przerw. Sprawy techniczne Twojej strony pozostaw specjaliście od WordPressa, który zajmuje się tym zawodowo i na co dzień.

Administracja stroną internetową - WordPress
200 zł miesięcznie

Support strony WP

  • Aktualizacje
  • Usuwanie usterek
  • Kopie bezpieczeństwa
  • Monitoring
  • Zabezpieczenia
  • 1 h zmian
Dlaczego warto

Administracja strony internetowej – kiedy warto?

Strona internetowa pozostawiona bez opieki nie ma prawa działać poprawnie. Każdy kolejny brak aktualizacji przybliża ją do uszkodzenia lub ataku hackerskiego.

Za niewielką opłatą możesz mieć w pełni bezpieczną stronę, regularnie aktualizowaną, na której nie będzie dochodziło do trwających bardzo długo awarii. Rozpoczynając ze mną współpracę ograniczasz ryzyko całkowitego uszkodzenia strony i ponoszenia wysokich kosztów związanych z budową nowej.

Każda następna aktualizacja wprowadza poprawki bezpieczeństwa. Jeśli ich liczba będzie zbyt duża, twoja strona staje się prostym celem do ataku.